Projektid

"Eestimaa puhas loodus"

Keskkonnateemaline lõimumisprojekt „Eestimaa puhas loodus läbi laste loomingu“ on pikaajaline projekt, mis kestab 2013. a aprillist 2015. a maini. Projekti raames toimuvad huvitavad üritused ja kohtumised. Projekti tegevused on lastele mängulised, läbierinevate tegevuste  õpitakse hoidma ümbritsevat keskkonda ja loodust .

Projektis osalevad Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi 2.-5. klasside õpilased ning kaheksa eesti ja vene õppekeelega lasteaeda: Tallinna Kivimurru Lasteaed, Kadrioru Lasteaed, Tallinna Unistuse Lasteaed, Tallinna Päevalille Lasteaed, Lasteaed Naeratus, Tallinna Sikupilli Lasteaed, Tallinna Arbu Lasteaed ja Tallinna Sõbrakese Lasteaed.

Projekt tegevusedsed,  mis on seotud keskkonnaga ja loodusega  vastavad koolieelse lasteasutuse ja põhikooli riiklikule õppekavale. Projekti eesmärk on laste teadmiste, oskuste, kogemuste ja arvamuste laiendamine.
Projekti tegevused toimuvad eesti keeles ja on igakuised. Toimunud on mitmeid huvitavaid üritusi: kevadmatk fotojahiga Kadrioru pargis, vabaõhuüritus lastelavastusega, töötuba „Dekoratiivpõõsaste istutamine”, lasteetendus „Rohemütsike”, sügismatk fotojahiga Pirita jõe ääres, töötuba „Krookuste istutamine”, sügiskontsert, sügisnäitus. Projekt jätkub 19. detsembril Kesklinna vene gümnaasiumis keskkonnateemalise jõulukarnevaliga.

Projekti toetab Tallinna Haridusamet.

Projekt  " Laste hammaste tervis"

Laste Hammaste Tervis proektis osalemine ja Lasteaia lapsed osalesid õppefilmis:
http://kiku.hambaarst.ee/videod/40866/#gstartEma, kes räägib lastele hammaste terisest on meie lasteaia lapsevanem hambaarst Anastassia Kuldmaa .

Tänema teda!

Projekt "Tulest targem"
Koostöö Tuletõrje- Pääste ametiga.

Projekt "Parim terviseedendamise lasteaed"

Projekt "Parim personali projekt" 09.12.2015 Projektiga saab tutvuda on
SIIN